30 Ekim 2023

Rick and Morty 7. Sezon 3. Bölüm

Mac
VidMoly
Okru
Rick and Morty 7. Sezon · 3. Bölüm izle

  • Sezon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Rick and Morty 7. Sezon 3. bölümünde; Virginia'nın aşk kentine dönüşmesiyle birlikte ABD başkanı harekete geçer. Rick, geçmişin yaralarıyla yüzleşir. yabancidizi.org iyi seyirler diler.

Virginia is for lovers, broh.

Bu bölüm özeti yabancıdizi tarafından oluşturuldu.
@edomisatop
2 hafta önce

Sezonun boş olduğunu söyleyen boş yapıyor asıl. Zira 5. sezona kadar olay devil morty idi ve toplam koca 5 sezonda yani 61 bölümde sadece ve sadece 2 bölümde göründü. Ondan sonra 5. sezonda çekti gitti. Daha sonra Prime Rick in olayları başladı oda daha çooook taze zira devil morty 61 bölümde sadece 2 bölüm göründüyse prime rick in şak diye her bölüm görünmesi hikayeyi çok hızlı bitirdi bu da yapımcı şirketin işine gelmez. Ayrıca bölümler boş beleş gelebilir ama koca 6 sezonda kaç tane düzgün bölüm var ki ? Turşu rick, bay nimbus, dinazorların olduğu bölüm ve birkaç tane daha yani 6 sezonda toplasan 6 tane çok güzel bölüm anca vardır. Kalanı yine ortalama ve altı bölümlerdi yani değişen birşey yok. Ya zırlamayı bırakın yada izlemeyi bırakın.

Bu yorum bölüm hakkında spoiler içeriyor. Okumak istiyorsan tıkla.

@yerucchi
3 hafta önce

Rick (Goddamn Spaceman)

fuck it
fuck it
6 ay önce

birlik dianeden daha cok on planda resmen rickle gercek ailesini falan da gorseydik biraz keske

@umutdoan
6 ay önce

👍👍👍

Furkan ozan
Furkan ozan
6 ay önce

saçma ve boş bir sezon

Adler
Adler
7 ay önce

Terapiste çakmak istemeyen görmedim hiç.

EDA
EDA
7 ay önce

hahahahaha

ONEBYONE
ONEBYONE
8 ay önce

evet kesinlikle bir değişiklik var

chuxorbits
chuxorbits
8 ay önce

bu sezonun eskiler gibi olmamasının başka bir nedeni de son üç bölümden beri hep eski konular üzerinden devam ediyor. mesela ilk sezonlarda her bölüm yeni bir şey vardı ama artık aynı konuyu tekrar tekrar kullanınca sıkmaya başlıyor. umarım eski motivasyonlarını yeniden bulabilirler.

@btsfanisevmeyen
6 ay önce

rick and morty seven kpop fanı vay be konusalımmı

Bu yorum bölüm hakkında spoiler içeriyor. Okumak istiyorsan tıkla.

@helomayli
9 ay önce

Asla eski tadı vermiyor. Dizinin adı Rick and Morty ama 3 bölümdür sanki sadece Rick'in maceraları gibi neredeyse Morty hiç yok. Zaten seslerinin değişmesi garip hissettiriyorken birde bölümlerin basitleşmesi üzdü. Bölüm çıkması için heyecanlanırken şimdi amaan kalsın boş olunca izlerim diyorum. Justin kovulması gerekiyordu ama onsuzda olmuyor ne bilim umarım düzelir..

akiosaku
akiosaku
6 ay önce

çok doğru

@f4tmaa
9 ay önce

son sezon bi değişik ya çekmek için cekmişler gibi bişey..

Dizi var dediler geldik
Dizi var dediler geldik
9 ay önce

bu dizinin tam olarak fanı değilim bölümleri keyifle izleyip geçiyordum. ama son sezon sanki eskiler kadar keyif vermiyor sanki ilk sezonlar daha başkaydı

@yosefxxa
9 ay önce

ne olmuş bu diziye böyle bu sezonu prime rick sezonu falan sanardım rickin daha çok düşmanıyla tanışıp biraz daha rickin hikayesini görücez sanıyordum ama onun yerine karşımıza duygusal ve insanlaran ÖZÜR DİLEYEN bir rick çıkardılar bu ne amk gezegen sikip rickler konseyini ve galaktik federasyonu gözünü bile kırpmadan öldüren adam şuana bi iki mal insana bağırdığı için onlardan özür diliyor şakamısınız olm terapiden kaçmak için kendisini turşuya dönüştürüp lağımlara sıçanlaran kendisine sıfırdan bir vicut yapıp terapiden nefret edip terapiye karşı çıkan adam terapiye gidip terapiyi savunan biri olmuş üstüne terapiye laf eden adama sinirleniyo gerçekten çok saçmalamışlar bide altyazıyı ekleyen arkadaşlara sesenleniyorum neden alt yazıda ingilizce bel altı yapılan şakaları sansürleyip hiç anlayamıyacağımız şekillerde bize anlatmaya çalışıyorsunuz RTUK falanmı izin vermiyo rick and morty izleyip 7. sezona kadar gelen adam sizce küfür yada bel altı şakadan rahatsız olcağınımı sanıyorsunuz bide ingilizce espiri falan yazmışsınız ben inglilizce espiri yazısına espiriden daha çok güldüm lütfen yapmayın etmeyin sezon zaten bok gibi başladı bide siz bozmayın diziyi bu dizide 13 yaş dizisine dönmesin en sevdiğim dizi lütfen bozulmasın. benim diceklerim bu kadar her yeni bölümde eğer başka bir saçmalık yakalarsam buraya olayın boyutuna göre uzun bir yazı bırakıcam bu uzun ysıkıcı yazıyı okuyan herkese teşekkür ederim iyi güner dilerim.

Bülent
Bülent
9 ay önce

Spoiler seçeneğini kullanmalısın.

@zhypo
9 ay önce

eleştiri için kusursuz türkçe gerekmiyor makale yazmıyor adam kaçak sitede kaçak diziye yorum atıyor

Deniz
Deniz
7 ay önce

kendin 13 yaşında falansın sanırım, bir dizi aynı kıvamda gittiği sürece bir sike yaramaz bu bir dostum ikincisi Rick'in değişimine tanıklık ediyoruz bu çok güzel bir şey. her şeyi sikip atan bir rickin olmasının altında yatan sebep kendini mutlu etmekten çekinen ve hep içindeki acıyla yaşayan birisi olması. bunu ikinci sezonun sonunda görürken içinci sezonda daha da belirginleşiyor ve öbür sezonlarda kendini ararken bu sezonda yavaş yavaş iyileşiyor. önceden terapiye saygı duymayıp şimdi bir şeylere inananlara sövmemesi bunu gösteriyor. evet animasyon dizisi olabilir fakat rick derin bir karakter ve bu derinliği sürekli kendini turşuya çeviren bölümlerle anlaşılmaz. saygılar

Bu yorum bölüm hakkında spoiler içeriyor. Okumak istiyorsan tıkla.

des237
des237
9 ay önce

alt yazı yazıyı yapanın da eline sağlık çeviri çok iyi

des237
des237
9 ay önce

mortynin sesi bayağı değişmiş olsa da çok ii bölüm, umarım unity bi daha gelir

@lahanasarmasi
9 ay önce

Bu sezon sadece banamı boş geliyor.?

@bezelye2
9 ay önce

Leş bölüm, wong berbat bir karakter dizinin ruhun öldürüyor

Malia
Malia
9 ay önce

dizi daha iyi olabilirdi bu şuanlık iyi gitmiyor

Malia
Malia
9 ay önce

ah be birlik üzümlü kekim

@eksrimdersialiom
9 ay önce

Justin'i Kovdular Ve Dizi Berbat Bir Hal Aldı

@buraq14
9 ay önce

benim tanıdığım rick bu değil

@rchph
9 ay önce

zaten Rick hakkında pek birşey bilmiyoruz ki, unity ile olan ilişkisinin ne kadar derin olduğunu gibi

@betullah
9 ay önce

GERÇEK rick olduğuna eminmisin

Yukarı Çık