13 Ekim 2022

All Creatures Great and Small 3. Sezon 4. Bölüm

Mac
VidMoly
Okru
All Creatures Great and Small 3. Sezon · 4. Bölüm izle

All Creatures Great and Small 3. Sezon 4. bölümünde; James is finally succeeding with the farmers’ uptake of the Ministry of Agriculture’s TB testing scheme, but is struggling with the complicated paperwork - a fact that he is keen to keep from Siegfried. Tristan decides that he is outgrowing running the small animal surgery and buys a car to help with errands at the practice, which also provides him with transport for taking Florence, the daughter of Siegfried’s rival, George Pandhi, out on a date. yabancidizi.org iyi seyirler diler.

Bu bölüm özeti yabancıdizi tarafından oluşturuldu.
@rixekif851
1 yıl önce

İyi bölümdü ama romantizmi biraz abartmışlar, karakterler arasında dönen her şeyi bu kadar detaylı göstermelerine gerek yok.

@rixekif851
1 yıl önce

Maalesef tüberküloz testi öyle yapılmaz, basilleri normal mikroskopta görmeniz çok düşük bir olasılıktır. Gerçekte önce cilde bir iğne yapılır ve kabarıklık olup olmadığına bakılır ama bu hastalığın varlığını garantilemez. Test pozitifse veya şüphe varsa tamamlanması 6 hafta sürecek olan bir kültür alınır, acil durumlarda hasta organdan ponksiyon yapılsa da bir garantisi yoktur. Bir süre karantina yapmak en güvenlisidir.

Yukarı Çık